Simple Redirect (4.0.0-beta5) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
