Simple Redirect (4.0.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Label
it: Etichetta

en: User
it: Utente

en: To
it: A

en: From
it: Da

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: from
it: da

en: Machine name
it: Nome ad uso interno
