Simple Redirect (4.0.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
