Simple Redirect (4.0.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Label
ca: Etiqueta

en: User
ca: Usuari

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
