Simple Redirect (4.0.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Label
de: Beschriftung

en: User
de: Benutzer

en: To
de: An

en: From
de: Von

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: from
de: von

en: Machine name
de: Systemname

en: content @type: deleted @label.
de: Inhalt @type: @label wurde gelöscht.

en: The anchor fragments are not allowed.
de: Die Ankerfragmente sind nicht erlaubt.
