Simple Redirect (4.0.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: To
eo: Al

en: From
eo: De
