Simple Redirect (4.0.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Label
gl: Etiqueta

en: User
gl: Usuario/a

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Machine name
gl: Nome de sistema
