Simple Redirect (4.0.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Label
he: תווית

en: User
he: משתמש

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה
