Simple Redirect (4.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: User
id: Pengguna

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: from
id: dari

en: Machine name
id: Nama mesin

en: The path should start with /.
id: Jalur harus dimulai dengan /.
