Simple Redirect (4.0.0-beta4) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Label
lv: Etiķete

en: User
lv: Lietotājs

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
