Simple Redirect (4.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: To
ps: ته

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟
