Simple Redirect (4.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Label
te: లేబుల్

en: User
te: వాడుకరి

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి
