Simple Redirect (8.x-3.0-beta1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: User
cs: Uživatel

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
