Simple Redirect (8.x-3.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून
