Simple Redirect (8.x-3.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: User
pt: Utilizador

en: To
pt: Para

en: From
pt: De

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: The path should start with /.
pt: O caminho deve começar com /.
