Simple search form (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Search
az: Axtarış

en: Path
az: Yol

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: View arguments
az: Görünüş arqumenti

en: Text field
az: Mətn sahəsi

en: About
az: Haqqında
