Simple search form (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: Path
eu: Bide-izena

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: Text field
eu: Testu eremua

en: About
eu: (r)i buruz
