Simple search form (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Path
fi: Polku

en: Before
fi: Ennen

en: After
fi: Jälkeen

en: View arguments
fi: Näytön argumentit

en: Text field
fi: Tekstikenttä

en: About
fi: Tietoja
