Simple search form (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: Path
gl: Ruta

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: View arguments
gl: Ver argumentos

en: Text field
gl: Campo de texto

en: About
gl: Información
