Simple search form (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Path
it: Percorso

en: Before
it: Prima

en: After
it: Dopo

en: View arguments
it: Argomenti vista

en: Text field
it: Campo di testo

en: About
it: Informazioni
