Simple search form (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Search
ka: ძიება

en: Path
ka: გზა

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: View arguments
ka: არგუმენტების ნახვა
