Simple search form (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Search
mn: Хайх

en: Path
mn: Зам

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: View arguments
mn: Аргументуудыг харах

en: Text field
mn: Текст талбар
