Simple search form (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Search
ta: தேடல்

en: Path
ta: பாதை

en: Before
ta: முன்

en: After
ta: பிறகு

en: Text field
ta: உரை புலம்

en: About
ta: பற்றி
