Simple search form (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Before
vi: Trước

en: After
vi: Sau

en: View arguments
vi: Tham số View

en: Text field
vi: Trường văn bản

en: About
vi: Giới thiệu

en: Invisible
vi: Vô hình
