Simple search form (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Path
hu: Útvonal

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: View arguments
hu: A nézet paraméterei

en: Text field
hu: Szövegmező

en: About
hu: Leírás

en: Invisible
hu: láthatatlan

en: View ID
hu: Nézet azonosító

en: View display ID
hu: Nézet megjelenítés azonosítója
