Simple search form (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Path
el: Διαδρομή

en: Before
el: Πριν

en: After
el: Μετά

en: Text field
el: Πεδίο κειμένου

en: About
el: Περί
