Simple search form (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Path
et: Tee

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: View arguments
et: Vaate argumendid

en: Text field
et: Tekstiväli

en: About
et: Programmist
