Simple search form (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Search
gu: શોધ

en: Path
gu: પાથ

en: Before
gu: પહેલાં

en: After
gu: પછી

en: Text field
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: About
gu: વિશે
