Simple search form (8.x-1.3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Search
cy: Chwilio

en: Path
cy: Llwybr

en: Before
cy: Cynt

en: After
cy: Ar ôl

en: Text field
cy: Maes testun
