Simple search form (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Search
is: Leit

en: Path
is: Slóð

en: Before
is: Fyrir

en: After
is: Eftir

en: Text field
is: Textareitur

en: About
is: Um
