Simple search form (8.x-1.3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Search
ps: لټون

en: Path
ps: يونلور

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته

en: Text field
ps: متن ډګر

en: About
ps: په اړه
