Simple search form (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Search
pt: Buscar

en: Path
pt: Caminho

en: Before
pt: Antes

en: After
pt: Depois

en: View arguments
pt: Argumentos da view

en: Text field
pt: Campo de texto

en: About
pt: Sobre

en: View display ID
pt: ID da exibição da view
