Simple search form (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Search
tr: Ara

en: Path
tr: Yol

en: Before
tr: Önce

en: After
tr: Sonra

en: View arguments
tr: Argümanları görüntüle

en: Text field
tr: Metin alanı

en: About
tr: Hakkında
