Simple search form (8.x-1.4) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: Path
ca: Camí

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: View arguments
ca: Arguments de vista

en: Text field
ca: Camp de text

en: About
ca: Detalls
