Simple search form (8.x-1.4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Search
jv: Goléki

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise

en: Text field
jv: Field tèks

en: About
jv: Ngenani
