Simple search form (8.x-1.5) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: Path
cs: Cesta

en: Before
cs: Před

en: After
cs: Po

en: View arguments
cs: Views argumenty

en: Text field
cs: Textové pole

en: About
cs: Popis
