Simple search form (8.x-1.5) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Search
es: Buscar

en: Path
es: Ruta

en: Before
es: Antes

en: After
es: Después

en: View arguments
es: Argumentos de la vista

en: Text field
es: Campo de texto

en: About
es: Acerca de
