Simple search form (8.x-1.5) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Path
he: מיקום

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: View arguments
he: ארגומנטים להיבט

en: Text field
he: שדה טקסט

en: About
he: אודות
