Simple search form (8.x-1.5) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Search
lt: Paieška

en: Path
lt: Kelias

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: View arguments
lt: Peržiūros argumentai

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: About
lt: Apie

en: Invisible
lt: Nematomas
