Simple search form (8.x-1.5) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: Path
oc: Camin

en: Before
oc: Abans

en: After
oc: Aprèp

en: Text field
oc: Camp tèxte

en: About
oc: A prepaus
