Simple search form (8.x-1.5) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: Path
ro: Cale

en: Before
ro: Anterior

en: After
ro: După

en: View arguments
ro: Argumente view

en: Text field
ro: Câmp text

en: About
ro: Despre

en: Invisible
ro: Invizibil
