Simple search form (8.x-1.5) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Search
th: ค้นหา

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Before
th: ก่อน

en: After
th: หลัง

en: Text field
th: ช่องข้อความ

en: About
th: เกี่ยวกับ
