Simple search form (8.x-1.6) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Search
ar: بحث

en: Path
ar: المسار

en: Before
ar: قبل

en: After
ar: بعد

en: Text field
ar: خانة نصية

en: About
ar: حول
