Simple search form (8.x-1.6) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: Path
fa: مسیر

en: Before
fa: قبل از

en: After
fa: بعد

en: View arguments
fa: آرگومان‌های نما

en: Text field
fa: فیلد متنی

en: About
fa: درباره
