Simple search form (8.x-1.6) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Search
hr: Pretraga

en: Path
hr: Putanja

en: Before
hr: Prije

en: After
hr: Nakon

en: Text field
hr: Polje teksta

en: About
hr: Opis
