Simple search form (8.x-1.6) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Path
nl: Pad

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: View arguments
nl: Argumenten bekijken

en: Text field
nl: Tekstveld

en: About
nl: Over

en: Invisible
nl: Onzichtbaar
