Simple search form (8.x-1.6) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Path
sk: Cesta

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: View arguments
sk: Argumenty pohľadu

en: Text field
sk: Textové pole

en: About
sk: Informácie o
