Simple search form (8.x-1.6) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Path
sv: Sökväg

en: Before
sv: Före

en: After
sv: Efter

en: View arguments
sv: Argument för vy

en: Text field
sv: Textfält

en: About
sv: Om
