Simple SEO preview (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Preview
cy: Rhagolwg
