Simple SEO preview (8.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Preview
fil: Masdan muna
